Geoblog.pl    addapp    Podróże    Wietnam - 3500 kilometrów motorem. I ciut Kambodży.    Kambodża
2019
sty

Kambodża

Kambodża
Kambodża, Siem Reap

Z pobytu na pobyt, naprawdę przestaję lubić Tajlandię. Ci co wytrzymują na Pattayi, Phuket dwa tygodnie nic nie robiąc, naprawdę wzbudzają mój podziw. Ja tak nie potrafię. Po trzech dniach zaczęło mnie nosić. Bo co tu robić. Sylwester, po sylwestrze i rutyna dnia codziennego. Spacer, śniadanie, spacer, obiad jakieś piwo i spać. Trzeba było wykorzystać wyrobioną wizę do Kambodży. Lanmei airlines z Bangkoku do Siem Reap z międzylądowaniem w Phnom Phen, za całe 210pln. Cel to Angkor i jego świątynie. Zobaczymy co jeszcze :) 17.01.2019 wracam do domu. Skracam niestety pobyt, o całe 3 tygodnie z przyczyn ważniejszych niż moja przyjemność. Do tego czasu trzeba jakoś produktywniej spędzić czas, niż leżąc i nic nie robiąc. Baza wypadowa Siem Reap Pub Hostel. Całkiem przyjemne miejsce :)
Jutro ruszamy na podbój Angkoru :)

wiza do Kambodży
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Kambodży. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Kambodży, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.

addapp
Tomek Woch
zwiedził 5.5% świata (11 państw)
Zasoby: 105 wpisów105 60 komentarzy60 1313 zdjęć1313 0 plików multimedialnych0

Moje podróże